Sport & Family Celebration

Celý koncept tohoto projektu vznikl na základě úvahy uspořádání sportovně-kulturní události, která by se stala tradičním setkáním příznivců sportu, jejich rodin a také obchodních partnerů.

Celá akce je konceptem organizace sportovních turnajů, z nichž jeden s největší hráčskou účastí je turnaj fotbalový. Vzhledem k popularitě tohoto sportu u nás, je tato kategorie nejvíce vytíženým turnajem svého zaměření, avšak pořádáme také turnaj nohejbalový a také tenisový turnaj ve čtyřhře. Do všech těchto turnajů se můžete aktivně zapojit také vy.

Pro obchodní partnery je zároveň připraveno několik možností partnerské spolupráce, které jsou blíže obeznámeny na dalších stranách. Návštěvnost této akce každoročně překračuje více než 1 500 návštěvníků. Turnajů se účastní přes 40 týmů ve všech kategoriích.

V čem spočívá hlavní pointa akce?

Turnaje pořádáme jednak ve více kategoriích. Velmi širokou účast každý rok zaznamenáváme z řad mládeže. Hojně se zúčastňují firemní týmy, futsalisté i amatérské týmy složené jen za účelem účasti na Sport&Family Celebration. V předešlých ročnících jsme s radostí poprvé také avizovali kategorii žen, která měla nejen divácky velmi kladné ohlasy.

Rodiny zúčastněných hráčů najdou široké vyžití na doprovodných programech, které jsou zaměřené především na děti. Nemalým bonusem pro návštěvníky této akce je také každoroční slosovatelná vstupenka, na základě které se návštěvník akce může stát výhercem mnoha hodnotných a zajímavých cen.

V předešlých ročnících byli výherci obdarováni hlavními cenami v podobě zájezdů, víkendových pobytů, cyklistických kol a dalších.

Nejste hráč, ani jeho rodinný příslušník a přesto se chcete na tuto akci podívat? Turnajová účast není podmínkou pro návštěvu Sport&Family Celebration. Najdete zde také možnost bohatého občerstvení a spoustu zábavy pro všechny.

Věříme, že Vás záměr a tradice této akce zaujala a v rámci konání letošního ročníku si Vás tímto dovolujeme oslovit a nabízíme Vám několik variant možnosti podpory této akce, zasportovat si, pobavit se a využít příležitosti setkání s ostatními partnery akce a zviditelnit svou značku.

Propozice

Fotky z minulých ročníků

Aktuality

15
červen

Sport&Family Celebration

Den plný her a zábavy se letos uskuteční 15. června 2013 opět ve Starém Městě na fotbalovém hřišti. Přijďte si protáhnout svaly a pobavit se.

Světluška

Partneři

  • Ridera
  • C.S.C
  • TALPA-RFP
  • JMB Steel
  • Leemon Concept
  • Barvy laky SAMIEC
  • Moravskoslezský Deník

Created by leemon.cz

Sportovní akce © 2008 - 2020 | created by Leemon Interactive
Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.