3. ročník Sport & Family Celebration

14. 06. 2009

14. června 2009 se na stadiónu Stovky uskutečnila sportovně–rodinná akce s názvem Sport&Family Celebration (Sportovní oslava s rodinou), kterou pořádala agentura Leemon Concept ve spolupráci s Penzionem Hrad. Akce nabídla spoustu různorodých atrakcí a mnoho skvělých fotbalových zážitků.

Ve fotbalovém turnaji, který se hrál ve třech kategoriích, se nakonec představilo 28 týmů. V kategorii žáků zvítězil tým Frýdlantu, který nepoznal ani v jednom zápase hořkost porážky. Druhý skončil Fotbal Frýdek-Místek A a třetí byl Fotbal Frýdek-Místek B. O titul nejlepšího střelce se podělili David Bystroň z Fotbalu FM A a Michal Fukala z vítězného týmu Frýdlantu. Nejlepším brankářem byl Matěj Žák z Fotbalu Frýdek–Místek A.

Kategorie firem

V kategorii firemních týmů vyhrál tým AAA Byty, druhý skončil Sviadnov, který poprvé na turnaji prohrál až v souboji o celkové prvenství. Třetí skončil Valoun.cz. Nejlepším střelcem se stal Ondřej Kušnír z týmu AAA Byty.

Futsalové týmy

Kategorie futsalových týmů byla velice vyrovnaná. Svědčí o tom i fakt, že ve finále kategorie se spolu utkaly celky, které skončily ve svých skupinách na druhém místě, a to celky United F-M a Calibrum F-M. Finále skončilo výsledkem 4:1 pro United F-M, které si tak odneslo putovní pohár pro vítěze této kategorie. Na druhém místě skončilo Calibrum F-M. V duelu o třetí místo se utkali paradoxně týmy, které skončily na prvních místech ve skupinách. Jejich vzájemný duel rozhodl o tom, že na třetím místě skončilo Getafe Kopřivnice a na neoblíbené čtvrté místo připadlo hráčům týmu Kozlovice Forman. Nejlepším střelcem této kategorie se stal Lukáš Kaulinec z týmu Sviadnova a nejlepším brankářem byl vyhlášen Vladimír Skurka.

Na své si přišly také děti, které na přidružené akci pořádané Penzionem Hrad po splnění šesti atrakcí dostaly dárek.