Leemon vyhrál turnaj Hyundai Prokeš Servis

10. 09. 2011

V sobotu 10. září se na fotbalovém hřišti v Oldřichovicích uskutečnil fotbalový turnaj, jenž se uskutečnil v rámci 15. výročí společnosti Hyundai Prokeš Servis..

V sobotu 10. září se na fotbalovém hřišti v Oldřichovicích uskutečnil fotbalový turnaj, kterého se zúčastnilo 8 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.
Ve skupině A se na prvním místě umístil tým Mateja, následován HNS Team, třetí skončil Karireal a čestné poslední místo ve skupině připadlo pořádajícímu týmu United Prokeš Servis.
Skupinu B s přehledem vyhrál Leemon, za ním se umístil Juventus Karviná. Třetí místo obsadil druhý tým pořádatele Truck servis Prokeš. Na posledním místě skončil tým Donghee.

V prvním semifinále proti sobě nastoupil Juventus Karviná a tým Mateja, který v tomto klání dominoval a nakonec postoupil po neuvěřitelné kanonádě 16:3.
Do druhého semifinále naskočily týmy Leemon a HNS Team. Tým Leemonu se v tomto duelu nenechal zaskočit soupeřem a po hladkém vítězství 8:0 postoupil do finále.
V duelu o 3.místo mezi HNS Team a Juventusem Karviná mohli diváci vidět velké množství gólových šancí. Větší efektivitu prokázal HNS Team, jenž zvítezil 5:2.

Finálový duel proti sobě svedl dva neporažené celky turnaje - Leemon a Mateja.V tomto nesmírně vypjatém utkání, ve kterém si soupeři nedarovali nic zadarmo se ujal vedení tým Leemonu. Mateja po chvíli otočila stav 2 góly v krátkém intervalu. Do poločasu tým Leemonu stačil skóre srovnat a tak se do druhé půle šlo za nerozhodného stavu 2:2. Po vydařené akci se do vedení dostal Leemon, který nedlouho poté skóroval ještě jednou. Mateja poslala všechny síly do útoku a vzápětí snížila na 4:3. Po velkém tlaku, při němž Mateja zamkla Leemon na své půli však namísto vstřelení vyrovnávací branky inkasovala a o výsledku bylo rozhodnuto.

Vítězem turnaje se tak stal Leemon, který byl po celou dobu turnaje povzbuzován originálními fanynkami. Druhý skončil tým Mateja a třetí skončil HNS Team.

Turnaj nebyl jedinou částí těchto oslav, návštěvníci si mohli během celého dne prohlédnout nové modely vozů Hyundai nebo také zdarma zkontrolovat stav svého vozidla. Na své si přišly i děti, pro které byla připravena řada atrakcí.