„ER devítka“ plesala

04. 03. 2011

Nejen tancem ukončil svou sezónu závodní R9tým, který se specializuje na závody do vrchu.

„ER devítka“ plesala

Nejen tancem ukončil svou sezónu závodní R9tým, který se specializuje na závody do vrchu. Piloti týmu, jejich partnerky s rodinami, sponzoři a patroni se sešli na prvním ročníku nejen motoristického plesu, který se konal v pátek 4. března v jedné z frýdecko-místeckých restaurací. Na ples byli pozváni příznivci tohoto týmu z celého moravskoslezského kraje a s hojnou účastí se přijeli bavit z různých koutů právě do Frýdku-Místku.

Ples byl oficiálně zahájen tematickou prezentací „er devítky“, v které bylo shrnuto vše důležité, které se za loňský rok pro tento tým událo. Především úspěchy hlavního pilota Romana Dokoupila, který loni stanul na stupni nejvyšším v celkovém hodnocení ve své kategorii HA 1-1300 v mezinárodním závodě do vrchu Liqui Moly Berg Cupu. I druhý pilot z týmu Lukáš Matušek završil neméně úspěšnou sezónu celkovým druhým místem v téže kategorii.

Ples měl své kouzlo především složením hostů, kteří se rádi opět setkali u společné motoristické tématiky a vůbec se nebránili kvalitní zábavě až do brzkých ranních hodin. K tanci a poslechu hrálo jazzové seskupení Milana Michny a Radka Huba. Dvěma hlavními cenami tomboly, a to romantickým víkendem na horách pro 2 osoby a poukazem na all inclusive výlet na jeden za závodů R9T, byli výherci velmi potěšeni. Během večera byly také jednotlivým zástupcům sponzorů slavnostně předány pamětní plakety s poděkováním za dlouhodobou podporu celého týmu, což ocenil hlavně stájový kapitán Stanislav Dokoupil, jakožto strůjce motoristické tradice v rodinném klanu Dokoupilů.

Tímto úspěšným prvním ročníkem plesu si ER devítka zřejmě zadělala na jeho další pokračování v příštím roce, na nějž se budeme s radostí těšit.

Aktuality

15
červen

Sport&Family Celebration

Den plný her a zábavy se letos uskuteční 15. června 2013 opět ve Starém Městě na fotbalovém hřišti. Přijďte si protáhnout svaly a pobavit se.

Světluška

Partneři

  • Ridera
  • C.S.C
  • TALPA-RFP
  • JMB Steel
  • Leemon Concept
  • Barvy laky SAMIEC
  • Moravskoslezský Deník

Created by leemon.cz

Sportovní akce © 2008 - 2020 | created by Leemon Interactive
Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.